Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

20 Lecie REM ELBLĄG

25.06.15

PODZIĘKOWANIA

 

     REM ELBLĄG Sp. z o.o. w 2015 roku obchodzi 20-lecie swojej działalności. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Partnerom za wieloletnią i owocną współpracę. Kształtujemy naszą historię dzięki zaufaniu klientów, którzy są motywatorem i inspiratorem naszego działania. Doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie oraz oferta składająca się z szerokiej gamy wysokiej jakości produktów pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb klienta, co jednocześnie przekłada się na osiągnięcie wspólnego sukcesu.

     Wyrazy wdzięczności składamy firmom i instytucjom, które podjęły z nami wieloletnią współpracę, partnerstwo w biznesie, wspólne inicjatywy oraz wyzwania. Cieszymy się również, iż współpraca z firmą REM ELBLĄG Sp. z o.o. stanowi także część Państwa historii.

     Dążymy do systematycznego rozwoju stale doskonaląc nasze usługi, aby rozwijały się wraz z oczekiwaniami naszych klientów.

Z okazji naszego święta chcieliśmy serdecznie podziękować także tym, którzy z nami pracowali i współpracowali, a także wspierali podejmowane przez nas działania.

 

   

Z wyrazami szacunku
Właściciele i Pracownicy REM Elbląg