Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

Witamy w REM

REM to firma z bogatym doświadczeniem, która od 20 lat służy pomocą w zakresie dostarczania najwyższej jakości produktów do utrzymania ciągłości produkcji oraz ruchu linii technologicznych i maszyn.

REM specjalizuje się w dystrybucji takich artykułów jak łożyska toczne i ślizgowe, oprawy łożyskowe, elementy przenoszenia napędu, produkty sterowania ruchem liniowym, chemia przemysłowa, uszczelnienia techniczne, narzędzia do obsługi łożysk, automatyczne systemy smarowania oraz wkłady filtrujące.

 


Bogaty wybór produktów

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych światowych i krajowych producentów, takich jak: SKF, NTN-SNR, OPTIBELT, BOSCH - REXROTH, HENKEL - LOCTITE, STOMIL SANOK, REVO SEALS INCO.

W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór łożysk tocznych i ślizgowych światowej klasy producentów, to jest SKF oraz NTN-SNR, jak i również łożysk krajowych producentów, takich jak FŁT KRAŚNIK. Polecamy pasy oraz łańcuchy napędowe produkowane przez firmy SKF, OPTIBELT oraz STOMIL SANOK; koła pasowe i łańcuchowe produkowane przez SKF i OPTIBELT; elementy sterowania ruchem liniowym od BOSCH REXROTH; chemię przemysłową produkcji HENKEL – LOCTITE; uszczelnienia techniczne wytwarzane przez SKF, REVO SEALS INCO; narzędzia do obsługi łożysk, automatyczne systemy smarowania od SKF i NTN-SNR oraz wkłady filtrujące SKF/HY-PRO. 

  Profesjonalna obsługa

Nasze doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie i zdolność do zaoferowania szerokiej gamy wysokiej jakościproduktów skutkuje lepszym zrozumieniem potrzeb klienta, a co za tym idzie znakomitą obsługą. Gwarantujemy korzystne warunki zakupu oraz szybką dostawę zamówionych części.Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania oraz udzielą szczegółowych informacji na temat poszczególnych produktów, ich ceny oraz dostępności.

Najwyższa jakość

Firma REM dba o satysfakcje klientów zapewniając zarówno najwyższej jakości produkty jak i profesjonalne standardy obsługi. Dążąc do wzrostu atrakcyjności świadczonych przez nas usług oraz zaspokojenia bieżących i przyszłych oczekiwań naszych kontrahentów, jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia.
 

W grudniu 2004 r. wdrożyliśmy specjalnie zaprojektowany, kompleksowy i skoordynowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008
(zobacz certyfikat).