Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

SKFZ firmy, która wynalazła łożysko kulkowe wahliwe 100 lat temu, spółka SKF przerodziła się w firmę inżynierii wiedzy, która w oparciu o pięć platform tworzy unikalne rozwiązania dla klientów. Do platform tych zaliczane są łożyska i zespoły łożyskowe, uszczelnienia, środki smarowe i systemy smarowania, mechatronikę, a także pełen zakres usług od projektowania i wsparcia logistycznego po diagnostykę i systemy utrzymania ruchu. Grupa SKF posiada globalne certyfikaty ISO 14001 – międzynarodowy certyfikat zarządzania środowiskowego jak również OHSAS 18001 – standard zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Poszczególne dywizje SKF otrzymały certyfikaty zarządzania jakością zgodne z normami ISO 9001 lub QS 9000. Dzięki ponad 100 zakładom produkcyjnym na całym świecie i oddziałom handlowym w 70 krajach, SKF jest prawdziwie międzynarodowym koncernem.

Oferowane produkty:

Łożyska toczne, łożyska ślizgowe, zespoły łożyskowe i oprawy łożyskowe, uszczelnienia, systemy smarowania i środki smarne, produkty do przenoszenia napędu (pasy i koła pasowe, łańcuchy i koła łańcuchowe, sprzęgła, tuleje i piasty), produkty do obsługi łożysk i maszyn, produkty do monitorowania stanu maszyn, wkłady filtrujące.