8005 400ML ŚR.SMARNY LOCTITE

Numer katalogowy: LOC 8005 400ML ŚR.SMARNY

Status: dostępny

- netto/szt.
- brutto/szt.

Szczegółowe dane techniczne

LOCTITE® LB 8005

Przezroczysty, żółty smar na bazie rozpuszczalnika do wszystkich rodzajów pasów napędowych, w szczególności stosowanych w pojazdach i przemyśle.
LOCTITE® LB 8005 to przezroczysty, żółty smar na bazie rozpuszczalnika do stosowania do wszystkich rodzajów pasów napędowych,
w szczególności stosowanych w pojazdach i przemyśle.
Zwiększa siłę uciągu i zapobiega ześlizgiwaniu się pasów pod wpływem wysokiej lub niskiej temperatury, wilgotności lub kurzu.
Smar w aerozolu przywraca nawilżenie pasa, by zapobiegać jego pęknięciom i przedwczesnemu zużyciu oraz wydłuża żywotność pasa.
 
  • zapobiega pękaniu i przedwczesnemu zużyciu
  • nadaje się do wszystkich typów pasów
  • zwiększa siłę uciągu
  • wydłuża żywotność
  • aerozol bez CFC
Producent
LOCTITE
Typ
Chemia przemysłowa

Zobacz również:

Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś