Soki jabłkowe, winogronowe, wieloowocowe czy warzywne - ich produkcja i dostępność jest różna w zależności od pory roku. Jednak nie moglibyśmy cieszyć się nimi , gdyby nie wyciskarki.
 
Podczas cyklicznej wizyty u klienta z branży spożywczej, zauważyliśmy, że dział Utrzymania Ruchu dysponuje małymi zasobami. Skutkuje to tym, że wiele czynności, które powinny być wykonywane prewencyjnie, nie są robione regularnie. Dotyczy to przede wszystkim pomijanego smarowania, które wykonywane jest ręcznie. Naszym zadaniem była pomoc w usprawnieniu właśnie tego procesu.
Przeprowadziliśmy wizję lokalną, polegającą na dogłębnej analizie pracy całej maszyny. Zdiagnozowaliśmy wąskie gardła działania aplikacji, po czym zaproponowaliśmy montaż układu centralnego smarowania jako najlepsze rozwiązanie dla braku systematyczności w tym obszarze. W związku z pełna automatyzacją procesu smarowania, zagwarantowaliśmy zarówno regularność dozowania substancji smarujących jak i precyzję zarówno w ilości jak i częstotliwości ich podawania.

Klient dzięki instalacji nowego systemu:
zwiększył niezawodność maszyny
zmniejszył ilość przestojów i strat produkcyjnych
zmniejszył koszty napraw i części zamiennych
zaoszczędził koszty ponoszone na środki smarujące równocześnie zmniejszając negatywny wpływ na środowisko
i oczywiście zwiększył bezpieczeństwo pracowników.
 
‼️ Pamiętaj!
Każdy system centralnego smarowania projektujemy w taki sposób, aby dopasować układ do indywidualnych potrzeb Klienta i danej aplikacji.
Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat poszczególnych elementów każdego układu, odwiedź nasz sklep:
System Centralnego Smarowania https://rem-elblag.pl/systemy-centralnego-smarowania
Natomiast jeśli jesteście ciekawi jak wygląda serce systemu, czyli pompa – tutaj znajdziecie do niej link: https://rem-elblag.pl/vgbb-mkf2-k3-22005-428-pompa-skf-19715
 
Napisz do nas!
    +48 695 330 342
Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś