Producent:

Kategorie produktów

Rodzaj (Więcej) • Sortuj
 • Ilość na stronie: 15 / 30 / 45 / 60
 • porównaj 0
Śr. wewn.
 
Śr. zewn.
 
Szerokość
 
Tolerancja
 

Pozostałe łożyska

Łożyska stanowią nieodzowny element w wielu przemysłowych zastosowaniach, zapewniając niezawodne wsparcie mechaniczne w różnych warunkach. W ofercie naszego sklepu internetowego oprócz tradycyjnych łożysk kulkowych czy igiełkowych znajdziesz również inne produkty takie jak rolki, czy łożyska zwane kombinowanymi.

 • ProducentArtykułWysyłkaCenaZamów
 • NEUTRAL 900607701 ŁOŻYSKO GPZ
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • - CYR 1 S ROLKA
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • INA KR 13X ROLKA INA
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • SKF KR 16 PP ROLKA SKF
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • SKF KRV 32 PP ROLKA SKF
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • INA LR 207 NPPU ŁOŻYSKO INA
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • INA LR 5201 KDDU ZZ ŁOŻYSKO INA
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • INA LR 6000 NPPU ŁOŻYSKO INA
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • - MCF 80 S ROLKA TOCZNA McGILL
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • - MCFR 16 S ROLKA McGILL
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • - MCFR 19SBX ROLKA TOCZNA
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • - MCYR 20 S / NATV 20 PP ROLKA MCGILL
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • - NATR 15PP ROLKA TOCZNA
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • SKF NATR 5 PP ŁOŻYSKO SKF
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • SKF NATR 5 PPA ŁOŻYSKO SKF
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
1 2 3 4 5 .. 86 »

 

Czym są pozostałe łożyska kombinowane i rolki?


Łożysko kombinowane to specjalny rodzaj łożyska, które łączy w sobie cechy łożyska igiełkowego i łożyska walcowego wzdłużnego, tworząc wyjątkowo wszechstronny produkt. Łożyska igiełkowe kombinowane są znane również jako igiełkowo-kulkowe. Ich konstrukcja umożliwia przenoszenie zarówno obciążeń osiowych, jak i promieniowych, co czyni je bardziej uniwersalnymi. Oprócz tego w tej kategorii znajdziesz również rolki do prowadzenia wałów, jak również tulei oraz wszystkich elementów tocznych. 


Jakie jest zastosowanie tego typu łożysk?


Łożyska kombinowane znajdują zastosowanie w szerokim spektrum dziedzin przemysłu. Ich zdolność do obsługi zarówno obciążeń osiowych, jak i promieniowych czyni je niezastąpionymi w przypadku maszyn i urządzeń, które muszą radzić sobie z różnymi rodzajami obciążeń. Wykorzystuje się je przede wszystkim jako łożyska oporowe lub ustalające. Ich największą zaletą jest to, nie dopuszczają do żadnych niewspółosiowości między obudową a wałem. Rolki natomiast mogą być stosowane we wszystkich typach mechanizmów krzywkowych lub m.in. systemów transportowych.


Budowa łożysk kombinowanych i rolek


Łożyska kombinowane charakteryzują się skomplikowaną konstrukcją, która umożliwia efektywne przenoszenie różnych rodzajów obciążeń w tym samym momencie. Są one połączeniem poprzecznego łożyska zawierającego igiełki oraz pierścienia z igiełkami, wałeczkami lub kulkami. Rolki toczne od tradycyjnych łożysk różni przede wszystkim to, że posiadają gruby pierścień zewnętrzny, który pozwala na przenoszenie jeszcze większych obciążeń. 


Rodzaje pozostałych łożysk


Istnieje wiele różnych rodzajów łożysk kombinowanych i rolek, z różnymi konstrukcjami i parametrami, aby sprostać różnym wymaganiom przemysłowym. Przede wszystkim wyróżniamy następujące produkty z tej grupy:

 1. Łożyska igiełkowe kulkowe

 2. Łożyska igiełkowe walcowe wzdłużne

 3. Rolki toczne 

 4. Rolki bieżne


Dlaczego warto postawić na łożyska igiełkowe kombinowane i rolki od REM Elbląg?


Dlaczego warto postawić na oferowane przez nas rozwiązania?

 1. Jakość wykonania – nasze produkty odznaczają się wysoką jakością produkcji. Długotrwałe badania i inwestycje w technologie sprawiają, że oferowane są niezwykle trwałe i niezawodne.

 2. Renomowane marki – współpracuje z wieloma renomowanymi markami, co potwierdza zaufanie klientów. Wybieramy najlepsze łożyska ze względu na ich niezawodność i jakość.

 3. Dostosowanie do potrzeb klienta – REM Elbląg oferuje szeroki zakres łożysk, które mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. To oznacza, że można znaleźć odpowiednie rozwiązanie niezależnie od branży czy zastosowania.

 4. Wsparcie techniczne – oferujemy także wsparcie techniczne, co oznacza, że klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań.

Wybierając łożyska od REM Elbląg, możesz być pewny, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości, dostosowane do swoich potrzeb i wspierające twoją działalność biznesową.


Oferta z kategorii łożysk na REM Elbląg – najczęściej wybierane produkty


W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór łożysk różnego typu. Posiadamy zarówno często spotykane i wybierane łożyska ślizgowe, łożyska walcowe lub tradycyjne łożyska kulkowe. Jednak oprócz tego znajdziesz u nas również rzadziej wykorzystywane łożyska baryłkowe. Sprawdź naszą ofertę i wybierz to czego potrzebujesz!

Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś