Wykonywanie operacji ręcznego smarowania na zakładzie produkcyjnych może być dużym wyzwaniem dla Utrzymania Ruchu. Duża liczba punktów smarowania, różne wymagania dotyczące dostarczanej ilości środka smarnego, trudno dostępne miejsca. Wszystko to sprawia, że smarowanie ręczne może być niewygodne, złożone, nierzadko niebezpieczne i wymagające wyłączenia aplikacji. Dodatkowym problemem jest systematyczność smarowania, bowiem najczęściej te działania podejmowane są w przerwie od innych zadań Utrzymania Ruchu.
 
Brak odpowiedniego smarowania może mieć wpływ na:
niezawodność maszyn,
harmonogram produkcji,
wydajność utrzymania ruchu,
straty środka smarnego,
problemy środowiskowe,
zwiększone zużycie energii,
straty lub uszkodzenia gotowego produktu z powodu zanieczyszczenia środkiem smarnym
 
Dbając o dobro pracowników zakładu, jak i samej aplikacji oraz zabezpieczeniu produkcji, REM zawsze doradza wprowadzenie automatycznego smarowania, czy to centralnego systemu czy smarownic punktowych - wszystko jest zależne od potrzeb aplikacji.
W przypadku smarownic automatycznych posiadając szeroką gamę rozwiązań (smarownice sprężynowe, gazowe, elektromechaniczne) zawsze przygotujemy rozwiązanie optymalne. 
Odpowiednio dobrana smarownica jest bezawaryjna, niezawodna i bezpieczna dla środowiska. A co najważniejsze – jest całkowicie bezobsługowa. 
Doboru smarownicy czy odpowiedniego systemy centralnego smarowania, zaprojektowanego do Twoich potrzeby powinna dokonywać wykwalifikowana osoba mająca na uwadze wszelkie warunki – zarówno środowiskowe jak i wymagania samej mechanizmu, który należy smarować.
 
Zainteresował Cię temat automatyzacji działań w obszarze smarowania? Służymy doradztwem!
Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś