REGULAMIN STRONY


1. Wszelkie prawa do Strony i jej zawartości, łącznie z prawami dotyczącymi bazy danych, należą do Spółki lub stanowią przedmiot licencji udzielonej Spółce, bądź są wykorzystywane za zgodą posiadaczy praw autorskich.

2. Korzystanie ze strony oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

3. Korzystanie ze Strony dopuszczalne jest wyłącznie w celach zgodnych z obowiązującym prawem.

4. Niedopuszczalne jest podejmowanie prób uzyskania nieautoryzowanego dostępu do Strony, bazy danych lub serwera, na którym zainstalowana jest Strona, a w szczególności wprowadzanie do Strony szkodliwego oprogramowania w postaci wirusów, skryptów lub podobnych rozwiązań. Działania takie zgłaszane będą organom ścigania.

5. Korzystanie ze Strony nie wymaga rejestracji, logowania, ani uiszczania żadnych opłat przez osoby odwiedzające Stronę (zwane dalej Użytkownikami).

 
Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś