Wentylatory przemysłowe nie tylko usuwają zanieczyszczone powietrze, ale także osuszają je, usuwają dym oraz regulują temperaturę na stanowiskach pracy. Są kluczowe do eliminacji toksycznych oparów i utrzymania procesów produkcyjnych.
 

Regularne serwisowanie  wentylatora, włączając w to właściwe smarowanie, precyzyjne wyregulowanie osi i dokładne wyważenie, jest kluczowe dla zapewnienia jego długotrwałej i niezawodnej pracy.
 

Nasz kompleksowy proces serwisowania i naprawy wentylatorów rozpoczyna się od identyfikacji przyczyn awarii lub nieprawidłowego działania. Następnie eliminujemy usterki poprzez naprawę, modernizację lub automatyzację.

Po tym etapie przeprowadzamy ponowny montaż i uruchomienie wentylatora. Dodatkowo, po zakończeniu serwisu, wykonujemy diagnostykę po serwisową, aby upewnić się, że urządzenie działa poprawnie.


Regularne serwisy wentylatorów to:

dłuższa żywotność maszyn,

lepsza jakości wytwarzanych produktów,

lepsza koncentracja, większa wydajność i bezpieczeństwo pracowników,

mniejsza absencja pracowników,

mniejsze koszty operacyjne,

stabilne warunki rozwoju przedsiębiorstwa.

 

Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś