Ruch nieustannie ewoluuje, podlegając analizie, kontroli, prowadzeniu i opanowywaniu w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści. Dobór właściwych rozwiązań zapewnia płynność procesu.
 

Linia łożysk SNR Topline została zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom aplikacji działających przy wysokich prędkościach i skrajnych temperaturach (-60°C do +350°C).

 

️ Praca w (bardzo) niskich temperaturach:

Przenośniki w chłodniach, przetwórstwie spożywczym, transporcie kablowym...

Dzięki specjalnemu smarowaniu, łożyska kulkowe zwykłe Topline LT/LTZZ gwarantują optymalną wydajność w temperaturach sięgających nawet -60°C. Są one dostępne w wersji uszczelnionej lub z deflektorami stalowymi, zależnie od potrzeb aplikacji.
 

Praca w (bardzo) wysokich temperaturach:

Przemysł stalowy, huty,suszarnie, piekarnie…

Specjalnie zaprojektowane i poddane obróbce powierzchni, łożyska Topline F604 są przeznaczone do użytku w temperaturach sięgających aż do +350°C. Są odporne na utlenianie i charakteryzują się zwiększonym luzem wewnętrznym C5. Dostępne są również w wersji niesmarowanej lub otwartej, aby spełnić różnorodne potrzeby procesu produkcji.
 

Rozwiązania SNR Topline to:

1️⃣ Wysoka jakość materiałów

2️⃣ Zaawansowane technologie produkcji

3️⃣ Optymalne parametry techniczne

4️⃣ Szeroki zakres zastosowań
 

Więcej o rozwiązaniach do każdego z zastosowań przeczytasz tutaj:

Wysokie temperatury: rem-elblag.pl/6208-ht200-lozysko-snr

️ Niskie temperatury: rem-elblag.pl/6002-lt-lozysko-snr

Wysokie obroty: rem-elblag.pl/6005-hv.zz-lozysko-snr
 

Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś