Łuszczarka to urządzenie wykorzystywane w przemyśle drzewnym do usuwania kory z bębna drzewa. Jest to jedna z pierwszych operacji w procesie obróbki drewna. Ma on na celu przygotowanie drewna do dalszej obróbki, takiej jak struganie, cięcie lub frezowanie.


Jakiś czas temu opisywaliśmy przebieg serwisu układu centralnego smarowania wspomnianej wyżej łuszczarki. Tym razem w ramach modernizacji systemu smarowania zainstalowaliśmy szafę sterowniczą GMS w celu jeszcze większej kontroli zespołu UR nad procesem smarowania.


Wprowadzone rozwiązanie ma za zadanie sygnalizować komunikatorem GSM wszelkie nieprawidłowości związane z pracą układu tj. brak pracy pompy, brak przepływu smaru czy awarię układu. Dodatkowo system liczy ilość zużytego smaru oraz czas pracy maszyny.


Zainstalowanie szafy sterowniczej pozwoliło na jeszcze większą kontrolę  nad procesem smarowania co przełoży się na ograniczenie kosztów operacyjnych i zwiększenie bezpieczeństwa zarówno całego procesu jak i załogi UR.


 

rem-elblag.pl/systemy-centralnego-smarowania

serwis@rem.elblag.pl

+48 785 557 720

+48 55 619 52 31

Odwiedzaj nas i bądź na bieżąco!
www.facebook.com/elblagrem/zwiększenie-kontroli-nad-procesem-smarowania
www.linkedin.com/elblagrem/zwiększenie-kontroli-nad-proces-smarowania

Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś