Certyfikaty

Firma REM dba o satysfakcję klientów zapewniając najwyższy i sprawdzony poziom jakości, co pozwala nam spełniać wymagania określone przez szeroką rzeszę klientów. W grudniu 2004r. wdrożyliśmy i nadal kontynuujemy specjalnie zaprojektowany, kompleksowy i skoordynowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001.

 

REM dysponując odpowiednim potencjałem i zespołem wykwalifikowanych pracowników, posiada i uzyskuje kolejne certyfikaty autoryzacyjne świadczące o wysokim poziomie obsługi rynku, pozwalające na posługiwanie się w swobodny sposób markami znanymi na całym świecie.

Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj

Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

Zaloguj się już dziś