Certyfikaty

Firma REM dba o satysfakcję klientów zapewniając najwyższy i sprawdzony poziom jakości, co pozwala nam spełniać wymagania określone przez szeroką rzeszę klientów. W grudniu 2004r. wdrożyliśmy i nadal kontynuujemy specjalnie zaprojektowany, kompleksowy i skoordynowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001.

 

REM dysponując odpowiednim potencjałem i zespołem wykwalifikowanych pracowników, posiada i uzyskuje kolejne certyfikaty autoryzacyjne świadczące o wysokim poziomie obsługi rynku, pozwalające na posługiwanie się w swobodny sposób markami znanymi na całym świecie.

Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś