PROMOCJA NA PASY OPTIBELT

Wiemy, że jest to produkt, który kupujecie bardzo często. Z okazji piątku mamy więc dla Was rabat na pasy Optibelta. Jeśli mieliście w planach zakup, lub wiecie, że w najbliższym czasie się Wam przydadzą, to właśnie nadarzyła się świetna okazja!
Promocja trwa do 21.10.22 r.!.

Zobacz produkty dostępne w promocji

PROMOCJA TECHNIKA LINIOWA NTN/SNR
PROMOCJA! Tym razem obejmuje ona NTN-SNR liniówkę. W naszym asortymencie znajdziecie najwyższej jakości prowadnice liniowe, które spełnią wszystkie Wasze oczekiwania.
Promocja trwa do 14.10.22!
Zobacz produkty dostępne w promocji

PROMOCJA NA ŁOŻYSKA FŁT

Z okazji piątku mamy mamy dla Was wyjątkową ofertę rabatową na łożyska firmy FŁT.. Jeśli mieliście w planach zakup, lub wiecie, że w najbliższym czasie się Wam przydadzą, to właśnie nadarzyła się świetna okazja!

 

Nie czekacie - najlepsze ceny na FTŁ zdarzają się niezwykle rzadko!
Promocja trwa do 7.10.2022!

Zobacz produkty dostępne w promocji
Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

Wszystkie ceny dostępne są dla klientów bez rejestracji

Pamiętaj

Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

Zaloguj się już dziś