OKAZJA!
Nasza noworoczna promocja trwa! Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu, który możecie kupić w świetnych, zeszłorocznych cenach. Stawiamy na różnorodność - wszystko po to, aby każdy z naszych Klientów mógł znaleźć coś dla siebie!
A Ty, czego potrzebujesz?
Zobacz produkty dostępne w promocji

OKAZJA!

Skorzystaliście już z naszej noworocznej promocji? Serdecznie zachęcamy do zakupów po zeszłorocznych cenach i uzupełnienia zapasów najpotrzebniejszych części i produktów. Wiemy, że cenicie nasz asortyment i ofertę, którą zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów.
Gotowi na zakupy?

Zobacz produkty dostępne w promocji
Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj

Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

Zaloguj się już dziś