Producent:

Kategorie produktów

Rodzaj (Więcej) • Sortuj
 • Ilość na stronie: 15 / 30 / 45 / 60
 • porównaj 0
Śr. wewn.
 
Śr. zewn.
 
Szerokość
 
Tolerancja
 

Łańcuchy transportowe

Łańcuchy transportowe stosowane są do mocowania bardzo ciężkich ładunków takich np. jak ciężkie maszyny czy niebezpieczne i trudne w transporcie ładunki jak drewno, czy stal, zarówno w transporcie drogowym jak i morskim. Dzięki nim przemieszczanie tego typu ładunków staje o wiele bezpieczniejsze i prostsze.

 • ProducentArtykułWysyłkaCenaZamów
 • - FV 40 P-80 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  dostępny
  więcej

  24h
  - netto
  - brutto
 • - FV 112X100 TYP B ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 112X80 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 140 P-100 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 140 P-125 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 140 P-160 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 180 P-100 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 180 P-150 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 180 P-160 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 63 P-100 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 63 P-50 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 63 P-80 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 90B ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FV 90X125 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY TYP B
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
 • - FVH 112 P-125 ŁAŃCUCH TRANSPORTOWY
  na zapytanie
  więcej
  - netto
  - brutto
1 2 »

Czym są łańcuchy transportowe?


Łańcuchy transportowe to niezastąpione akcesoria w dzisiejszym świecie przemysłu i logistyki. Są znane z niezwykłej wytrzymałości i niezawodności. Łańcuch transportowy to solidny i niezawodny mechanizm, który służy do przenoszenia ciężkich ładunków wewnątrz zakładów przemysłowych. Składa się z łańcucha oraz różnych elementów mocujących, takich jak haki, zapewniając bezpieczne i stabilne mocowanie ładunku. Łańcuchy te znalazły szerokie zastosowanie w przemyśle morskim, transporcie drogowym, a także innych gałęziach przemysłu ciężkiego. 


Jakie jest zastosowanie tego typu łańcuchów?


Łańcuchy transportowe służą do bezpiecznego przenoszenia ciężkich ładunków różnego rodzaju, kształtu i rozmiaru. Są wykorzystywane na liniach produkcyjnych nie tylko w przemyśle ciężkim, do translokacji bardzo ciężkich ładunków, jak drewno, element metalowe i wiele innych. W naszym sklepie znajdziesz łańcuchy transportujące różnego typu, które pozwalają dopasować rozwiązanie do konkretnego ładunku, co sprawia, że są niezastąpione w obszarze transportu i mocowania ładunków.

 

Budowa łańcuchów transportujących


Łańcuchy transportowe składają się z różnych elementów, które zapewniają solidne mocowanie i bezpieczny transport. W skład ich budowy wchodzi łańcuch, czyli zestaw połączonych ze sobą metalowych ogniw oraz różne akcesoria, takie jak haki czy mocowania. Jakość łańcuchów jest kluczowa, dlatego oferujemy produkty spełniające surowe normy i reprezentujące najwyższą jakość.


Rodzaje łańcuchów – różne długości i typy


W zależności od rodzaju ładunku i wymagań dostępne są różne typy łańcuchów transportowych. Istnieją łańcuchy jednoczęściowe i dwuczęściowe, różniące się zdolnościami mocowania i długością. Ponadto różne mogą być również klasy stali użytej do ich produkcji, co wpływa na ich wytrzymałość i trwałość. Łańcuchy transportujące dzieli się przede wszystkim na te o oznaczeniu FV i M, dodatkowo można podzielić je na:

 • łańcuchy tulejkowe,

 • łańcuchy z małą rolką,

 • łańcuchy z dużą rolką,

 • łańcuchy z rolką prowadzącą.


Dlaczego warto wybrać łańcuchy od REM Elbląg?


Korzystając z odpowiednich łańcuchów do transportu na liniach produkcyjnych, masz pewność, że Twoje materiały są bezpieczne. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy jakości, co jest kluczowe w transporcie ciężkich ładunków. Ponadto różne długości łańcuchów oraz ich nośność pozwalają dostosować je do konkretnej potrzeby, danego zakładu produkcyjnego. 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór łańcuchów transportowych i akcesoriów. Oferujemy rozwiązania, które reprezentują najwyższą jakość i gwarantują bezpieczny transport Twoich ładunków. Nasze produkty są dostępne w różnych konfiguracjach, co pozwala znaleźć idealne rozwiązanie dla własnych potrzeb.


Szeroka oferta sklepu REM Elbląg


Oprócz wymienionych wyżej łańcuchów znajdziesz w naszej ofercie wiele innych produktów, które dają gwarancję najwyższej jakości. Są to przede wszystkim różnego rodzaju łożyska, technika liniowa czy układy przeniesienia napędu. Sprawdź nasz asortyment i wybierz to czego potrzebujesz.

Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś