Nasza misja, wizja i aspiracje

Nasze rozwiązania oraz działania tworzą wartość i wspierają wydajność produkcyjną naszych Klientów. Kierujemy się misją bycia dostawcą najbardziej skutecznych i niezawodnych rozwiązań w procesach utrzymania ruchu. Opieramy się na jakości produktów Premium oraz serwisie na najwyższym poziomie mając na uwadze pełen obraz potrzeb Naszych Klientów.
Nasza misja
Niezawodny Partner dostarczający skuteczne rozwiązania w procesie utrzymania ruchu parku maszynowego Klienta.

Tworzenie warunków do maksymalizowania korzyści.

Każdego dnia nasze działania przyczyniają się do tworzenia wartości dodanej i maksymalizowania korzyści. Nasze zaangażowanie, produkty, usługi, pomysły projektowe stanowią istotną składową funkcjonowania i solidną podstawę rozwoju wielu firm produkcyjnych. Nasza codzienna aktywność wpływa na istnienie każdego pojedynczego wyprodukowanego dobra, z którego korzysta każdy z nas każdego dnia.
Nasza wizja
Siła techniki, oparta na jakości produktów Premium i zapewnieniu niezawodności maszyny.

Jesteśmy zawsze tam gdzie Ty

Choć działamy na rzecz maszyn i produkcji, to ludzie są tu najważniejsi, to Wy podejmujecie decyzję. Wraz z kompleksową ofertą, relacje międzyludzkie i zaufanie są najważniejsze. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek Premium i posiadamy konkurencyjną ofertę na nasze produkty i usługi, jednak to ludzie budują trwałe relacje z Klientami. Dzięki zrozumieniu i wnoszeniu do relacji wszystkiego, co najlepsze nie tylko tego co w naszej ofercie, stajemy się preferowanym dostawcą wybieranym przez Klientów.
Nasze aspiracje
Stale i konsekwentnie napędzamy ruch. Dostawę niezwodnych produktów marek Premium uzupełniamy doradztwem oraz usługą serwisową na najwyższym poziomie.

Utrzymujemy obrany rytm

  • Cechuje Nas otwartość z ogromnym szacunkiem do każdej osoby
  • Wierzymy i ufamy, że każdy z zespołu daje z siebie wszystko, wspieramy i szanujemy podjęte decyzje
  • Otwarty dialog jest istotą naszej współpracy, wspiera nas w pracy zespołowej, osiągamy dzięki temu znakomite wyniki
  • Cenimy odwagę i dopingujemy działania
Jesteśmy firmą, której działalność ukierunkowana jest na handel łożyskami, stosowanymi do różnorodnego parku maszyn, urządzeń i pojazdów oraz konfekcjonowanie i sprzedaż pasów napędowych w powszechnie stosowanych maszynach. Nasza firma zajmuje się ponadto sprzedażą chemii przemysłowej, łańcuchów typu Galla, elementów techniki przemieszczeń liniowych, uszczelnień technicznych oraz innych elementów związanych z przenoszeniem napędu. Ofertę marek Premium uzupełniamy doradztwem oraz usługą serwisową na najwyższym poziomie.

Celem naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom doradztwa oraz bieżącego dostępu i szybkiej dostawy produktów przemysłowych niezbędnych w procesach remontowych maszyn i urządzeń oraz gwarantujemy 24h reakcję na zgłoszoną awarię dostarczając usługę serwisową na najwyższym poziomie.

Źródło sukcesu naszej firmy to wieloletnia współpraca z naszymi Klientami, dla których jesteśmy profesjonalnym Doradcą i niezawodnym Dostawcą pierwszego wyboru w zakresie oferowanych wyrobów i usług.

Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER