Nasza misja, wizja i aspiracje

Nasze rozwiązania oraz działania tworzą wartość i wspierają wydajność produkcyjną naszych Klientów. Kierujemy się misją bycia dostawcą najbardziej skutecznych i niezawodnych rozwiązań w procesach utrzymania ruchu. Opieramy się na jakości produktów Premium oraz serwisie na najwyższym poziomie mając na uwadze pełen obraz potrzeb Naszych Klientów.
Nasza misja
Niezawodny Partner dostarczający skuteczne rozwiązania w procesie utrzymania ruchu parku maszynowego Klienta.

Tworzenie warunków do maksymalizowania korzyści.

Każdego dnia nasze działania przyczyniają się do tworzenia wartości dodanej i maksymalizowania korzyści. Nasze zaangażowanie, produkty, usługi, pomysły projektowe stanowią istotną składową funkcjonowania i solidną podstawę rozwoju wielu firm produkcyjnych. Nasza codzienna aktywność wpływa na istnienie każdego pojedynczego wyprodukowanego dobra, z którego korzysta każdy z nas każdego dnia.
Nasza wizja
Siła techniki, oparta na jakości produktów Premium i zapewnieniu niezawodności maszyny.

Jesteśmy zawsze tam gdzie Ty

Choć działamy na rzecz maszyn i produkcji, to ludzie są tu najważniejsi, to Wy podejmujecie decyzje. Wraz z kompleksową ofertą, relacje międzyludzkie i zaufanie są najważniejsze. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek Premium i posiadamy konkurencyjną ofertę na nasze produkty i usługi, jednak to ludzie budują trwałe relacje z Klientami. Dzięki zrozumieniu i wnoszeniu do relacji wszystkiego, co najlepsze nie tylko tego co w naszej ofercie, stajemy się preferowanym dostawcą wybieranym przez Klientów.
Nasze aspiracje
Stale i konsekwentnie napędzamy ruch. Dostawę niezwodnych produktów marek Premium uzupełniamy doradztwem oraz usługą serwisową na najwyższym poziomie.

Utrzymujemy obrany rytm

  • Cechuje Nas otwartość z ogromnym szacunkiem do każdej osoby
  • Wierzymy i ufamy, że każdy z zespołu daje z siebie wszystko, wspieramy i szanujemy podjęte decyzje
  • Otwarty dialog jest istotą naszej współpracy, wspiera nas w pracy zespołowej, osiągamy dzięki temu znakomite wyniki
  • Cenimy odwagę i dopingujemy działania
Jesteśmy firmą, której działalność ukierunkowana jest na handel łożyskami, stosowanymi do różnorodnego parku maszyn, urządzeń i pojazdów oraz konfekcjonowanie i sprzedaż pasów napędowych w powszechnie stosowanych maszynach. Nasza firma zajmuje się ponadto sprzedażą chemii przemysłowej, łańcuchów typu Galla, elementów techniki przemieszczeń liniowych, uszczelnień technicznych oraz innych elementów związanych z przenoszeniem napędu. Ofertę marek Premium uzupełniamy doradztwem oraz usługą serwisową na najwyższym poziomie.

Celem naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom doradztwa oraz bieżącego dostępu i szybkiej dostawy produktów przemysłowych niezbędnych w procesach remontowych maszyn i urządzeń oraz gwarantujemy 24h reakcję na zgłoszoną awarię dostarczając usługę serwisową na najwyższym poziomie.

Źródło sukcesu naszej firmy to wieloletnia współpraca z naszymi Klientami, dla których jesteśmy profesjonalnym Doradcą i niezawodnym Dostawcą pierwszego wyboru w zakresie oferowanych wyrobów i usług.
Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś