O firmie

Jesteśmy firmą z tradycją i bogatym doświadczeniem, która od 27 lat służy pomocą w zakresie dostarczania najwyższej jakości produktów do utrzymania ruchu oraz na pierwszy montaż.
Nasze doświadczenie, profesjonalizm i zdolność do zaoferowania szerokiej gamy produktów skutkują lepszym zrozumieniem potrzeb Klienta, a co za tym idzie znakomitą obsługą i trwałą współpracą. Słuchamy i uczymy się od naszych Klientów. Każdego dnia opracowujemy nasze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. W zespole polegamy na sobie nawzajem i w ten sposób rozwijamy się wspólnie. Nasze działania codziennie przyczyniają się do tworzenia wartości dodanej i maksymalizowania korzyści Naszych Klientów.
Zaangażowanie zespołu, produkty, usługi, pomysły projektowe stanowią istotną składową funkcjonowania i solidną podstawę rozwoju wielu Firm produkcyjnych.
Nasza codzienna aktywność wpływa na istnienie każdego pojedynczego wyprodukowanego dobra, z którego korzysta każdy z nas. Ta świadomość motywuje nas do jeszcze większego zaangażowania w pracy z Tobą. Dążąc do wzrostu atrakcyjności świadczonych przez nas usług oraz zaspokojenia bieżących i przyszłych oczekiwań naszych Klientów, jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia.

 

Zaufali nam światowi i krajowi producenci, których jesteśmy autoryzowanym dostawcą. Reprezentujemy:

SKF, 
NTN-SNR,
OPTIBELT,
BOSCH - REXROTH,
HENKEL - LOCTITE
NACHI
SCAN CHAIN
i wielu innych.


Dysponujemy profesjonalnym personelem technicznym, który szybko reaguje na Twoje zapytania oraz wspiera w dostarczaniu rozwiązania wszelkich zagadnień w procesie produkcji. Wierzymy, że wysoka jakość obsługi Klienta to kluczowa cześć naszej pracy, dlatego konsekwentnie staramy się przewyższać Wasze oczekiwania.

Dzięki dokładnej analizie zapotrzebowania naszych Klientów większość towarów z oferty dostępna jest od ręki. Dodatkowo dzięki sprawnie działającemu zespołowi jesteśmy w stanie szybko dostarczyć nietypowy towar i zapewnić Ci ciągłość dostaw.

 
Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER