O firmie

Jesteśmy firmą z tradycją i bogatym doświadczeniem, która od 28 lat służy pomocą w zakresie dostarczania najwyższej jakości produktów do utrzymania ruchu oraz na pierwszy montaż.
Nasze doświadczenie, profesjonalizm i zdolność do zaoferowania szerokiej gamy produktów skutkują lepszym zrozumieniem potrzeb Klienta, a co za tym idzie znakomitą obsługą i trwałą współpracą. Słuchamy i uczymy się od naszych Klientów. Każdego dnia opracowujemy nasze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. W zespole polegamy na sobie nawzajem i w ten sposób rozwijamy się wspólnie. Nasze działania codziennie przyczyniają się do tworzenia wartości dodanej i maksymalizowania korzyści Naszych Klientów.
Zaangażowanie zespołu, produkty, usługi, pomysły projektowe stanowią istotną składową funkcjonowania i solidną podstawę rozwoju wielu Firm produkcyjnych.
Nasza codzienna aktywność wpływa na istnienie każdego pojedynczego wyprodukowanego dobra, z którego korzysta każdy z nas. Ta świadomość motywuje nas do jeszcze większego zaangażowania w pracy z Tobą. Dążąc do wzrostu atrakcyjności świadczonych przez nas usług oraz zaspokojenia bieżących i przyszłych oczekiwań naszych Klientów, jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia.

 

Zaufali nam światowi i krajowi producenci, których jesteśmy autoryzowanym dostawcą. Reprezentujemy:

SKF, 
NTN-SNR,
OPTIBELT,
BOSCH - REXROTH,
HENKEL - LOCTITE,
NACHI,
DONGHUA

i wielu innych.


Dysponujemy profesjonalnym personelem technicznym, który szybko reaguje na Twoje zapytania oraz wspiera w dostarczaniu rozwiązania wszelkich zagadnień w procesie produkcji. Wierzymy, że wysoka jakość obsługi Klienta to kluczowa cześć naszej pracy, dlatego konsekwentnie staramy się przewyższać Wasze oczekiwania.

Dzięki dokładnej analizie zapotrzebowania naszych Klientów większość towarów z oferty dostępna jest od ręki. Dodatkowo dzięki sprawnie działającemu zespołowi jesteśmy w stanie szybko dostarczyć nietypowy towar i zapewnić Ci ciągłość dostaw.

 
Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś