Producent:

Kategorie produktów

Rodzaj (Więcej)  • Sortuj
  • Ilość na stronie: 15 / 30 / 45 / 60
  • porównaj 0
Śr. wewn.
 
Śr. zewn.
 
Szerokość
 
Tolerancja
 

Systemy niezawodnościowe - diagnostyka

Analiza danych i diagnostyka oraz sporządzanie raportów o stanie aktywów odbywają się w ośrodkach diagnostyki zdalnej. Wykorzystujemy najnowocześniejsze, innowacyjne technologie i narzędzia do monitorowania stanu, diagnostyki i konserwacji aktywów, a także zarządzania nimi. Efektywne kosztowo usługi zapewnią sprawność maszyn, co przełoży się na podniesienie wydajności zakładów i jakości produkcji.

  • ProducentArtykułWysyłkaCenaZamów
  • SKF CMWA 6400-5 CZUJNIK AXIOS SKF
    dostępny
    więcej

    24h
    - netto
    - brutto
  • SKF CMWA 6710 BRAMKA WIFI AXIOS SKF
    dostępny
    więcej

    24h
    - netto
    - brutto
  • SKF IMX-1 ENLIGHT COLLECT SKF
    na zapytanie
    więcej
    - netto
    - brutto
  • SKF IMX-8 SYSTEM ON-LINE MULTILOG SKF
    na zapytanie
    więcej
    - netto
    - brutto
1


Czym są systemy niezawodnościowe?


Rosnące wymagania dotyczące wydajności instalacji wywierają coraz większą presję na maszyny. Aby uniknąć niepotrzebnych przestojów, należy częściej monitorować pracę aplikacji. . Ponieważ na ręczne przemieszczanie jest mniej czasu i zasobów, automatyzacja ma kluczowe znaczenie, a systemy bezprzewodowe odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu niezawodnej rotacji.


Jakie jest zastosowanie diagnostyki niezawodności?


Systemy monitorowania on-line zapewniają zautomatyzowane monitorowanie maszyn w celu uzyskania najświeższych informacji, które pomogą Ci zoptymalizować działanie kluczowych aktywów produkcyjnych. Systemy on-line uzupełniają wykorzystanie instrumentów okresowego gromadzenia danych, ułatwiając proaktywne podejście do niezawodności poprzez całodobowe monitorowanie maszyn w trudnych, odległych, niebezpiecznych lub trudno dostępnych lokalizacjach. Zbieraj dane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu: Zbieraj dane w sposób ciągły z czujników zainstalowanych na stałe i przesyłaj je do komputera głównego.


Budowa systemu do analizy i oceny działania maszyn


Czujniki tego typu składają się z autonomicznego, bezprzewodowego czujnika wibracji i temperatury zasilanego bateryjnie, bramki komunikacyjnej i zarządzającej siecią zasilanej liniowo, oprogramowania głównego do wizualizacji i analizy trendów danych oraz aplikacji na telefon komórkowy do uruchamiania czujników i bramek. Czujnik to moduł zbierający dane i radio połączone w jedno kompaktowe urządzenie zasilane bateryjnie. Mierzy i przetwarza wibracje i temperaturę w celu wykrywania typowych problemów ze sprzętem obrotowym.


Rodzaje systemów niezawodnościowych


W ofercie naszego sklepu internetowe REM Elbląg znajdziesz przede wszystkim urządzenia projektowane i wykonane przez renomowaną markę SKF. W zależności od potrzeb masz do wyboru:

  • IMX-1 ENLIGHT COLLECT SKF

  • IMX-8 SYSTEM ON-LINE MULTILOG SKF

  • SKF Axios


Dlaczego warto wybrać urządzenia od REM Elbląg?


Monitorowanie stanu to proces, który polega na ciągłym badaniu kondycji, funkcji i wskaźników maszyn podczas ich eksploatacji. Sukces programu monitorowania stanu zależy przede wszystkim od trzech kluczowych elementów:

  1. Świadomość obszarów wymagających uwagi

  2. Umiejętność właściwej interpretacji zebranych danych

  3. Wiedza pozwalająca na zastosowanie działań naprawczych w odpowiednim momencie, opartych na zebranych informacjach


Efektywne wykorzystanie takiego programu pozwala na naprawę każdej problematycznej części jeszcze zanim dojdzie do jej ostatecznej awarii. Monitorowanie stanu nie tylko pomaga zespołom obsługującym maszyny zmniejszyć ryzyko poważnych awarii, ale także umożliwia im zamawianie niezbędnych części z wyprzedzeniem, efektywne planowanie wykorzystania siły roboczej oraz synchronizowanie innych napraw z planowanymi przestojami w produkcji.


Bogata oferta REM Elbląg dla obiektów przemysłowych


Wymienionej wyżej elektroniczne systemy są niezbędne dla prawidłowego monitoringu urządzeń i maszyn, w którym m.in. występuje ruch obrotowy (np. w urządzeniach transportowych). Oprócz nich nasz asortyment zawiera również wiele innych produktów koniecznych to ich funkcjonowanie m.in. łożyska, układy przeniesienia napędu czy technika liniowa.

 

 

 

 

Co tydzień „rozpracowujemy” zagadnienia branżowe, a co jakiś czas wysyłamy promocje do grupy osób, które tak jak my chcą być na bieżąco. Zapisz się już dziś!
Rozwijaj się razem z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez REM Elbląg Sp. z o.o. w celach marketingowych. Mam prawo dostępu do moich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych zgodnie z obowiązującym prawem. Administratorem danych jest REM Elbląg Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 106A.
Logo REM

REM Elbląg Sp. z o.o.

82-300 Elbląg,

ul. Grunwaldzka 106A

Copyright © 2021 Rem Elbląg Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: ITCENTER

Umów się na serwis

Napisz do nas

CENY

Pamiętaj
Nasz sklep kierujemy przede wszystkim do klientów biznesowych, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do cen hurtowych

ZAREJESTRUJ SIĘ ŻEBY POZNAĆ CENY!

Zaloguj się już dziś